Barlar ve restaurant

Ana Restaurant

Sabah Kahvaltısı, Öğle yemekleri ve Akşam yemekleri yenilenen Ana Restaurantımızda siz misafirlerimizin hizmetindedir. Profosyenel ekiplerimizce hazırlanan Dünya ve Türk mutfağının en lezzetli yemekleri, soğuk mezeleri, tatlı ve pastaları Otelimiz Ana Restaurantında Açık Büfe şeklinde sunulmaktadır. Ana Restaurantımız hizmet saatleri aşağıdaki gibidir.

  • Kahvaltı (açık büfe) 07:00 - 10:00
  • Öğle yemeği (açık büfe) 12:30 -14:30
  • Akşam yemeği (açık büfe) 19:00 - 21:00

Türk A'la carte Restaurant

Dünyaca Ünlü Türk mutfağının en seçkin örnekleri özel dizayn edilmiş Restaurantımız da A’la Carte servis olarak hizmetinizdedir. A’la Carte Restaurantımız ücretli olup, rezervasyonludur.

  • Akşam yemeği 19:30-21:30 (Kişi başına ücret 20.-USD dir.)

Balık A'la carte Restaurant

Deniz ürünlerini trecih eden misafirlerimiz için Balık A’la carete Restaurantımız hizmettedir. Taze olarak sizlere sunulan deniz üzrünlerimizin yanında zeytin yağlı mezelerimiz de tam damak tadınıza göredir. Özel olara dizayn edilmiş restaurantımızda deniz ürünlerini taderken kendinizi akdenizin kucağında hissedeceğinize emin olabilirsiniz. A’la Carte Restaurantımız ücretli olup, rezervasyonludur.

  • Akşam yemeği 19:30-21:30 (Kişi başına ücret 20.-USD dir.)

Lobby Bar

Güler yüzlü personellerimiz 10:00-23:30 saatleri arasında Lobby Barımızda size hizmet etmekten mutluluk olacaktır.

Pool Bar

Gün boyunca Otelimiz havuzunda güneşlenirken, Pool barımız her türlü soğuk içecek,çay- kahve ve aperetifler ile hizmetinizdedir. Pool Bar Çalışma saatleri: 11:00 18:00 arasındadır.

Sahil Bar

Plajımız Gün boyunca her zaman canlı ve eğlencelidir. Deniz, güneş ve kumun zevkini çıkartırken kendinizi şımartmak isterseniz sahil barımız hemen yanınızdadır. Tertemiz bir denizde yüzdükten sonra serin bir dondurmaya ne dersiniz? Sahil Bar Çalışma saatleri: 10:00 18:00 arasındadır.

Amphi Bar

Sıcak bir günü Amfi Bar da bir kadeh kırmızı şarap veya soğuk bir cin tonik ile sonlandırmak keyif verecektir. Sahnelenen muhteşem şovlar tüm misafirlerimizi memnun edecektir. Açılış saatleri: 21:00-23:30.

x