RezervД“t

Sporta animācija un vakara programma

Tā kā mēs esam ģimenes viesnīca, mēs nevarējām neparūpēties par tādu svarīgu atpūtas sastāvdalu kā izklaidēšanās.

Ja Jūs vēlaties pavadīt atvaļinājumu jautri un aktīvi, tad mūsu animācijas komanda labprāt Jums palidzēs. Toties arī tos, kas vēlas atpūsties mierīgos apstākļos, mēs  neatļausimies traucēt.

Viens no pašiem neaimirstamiem mirkļiem ir kluba deja pludmalē! Katru dienu plkst. 10:00  no rīta mūsu animatori aicina Jūs atkārtot nesarežģitas kustības  mūzikas pavadījumā un līdz ar to uzlādēt pizitīvo enerģiju uz visu dienu. Uzreiz pēc tam atveras sporta laukumi pludmales zaļajā zonā:pludmales volejbols, boče, darts, loka šaušana. Profesionālais sporta animators piedāvā vingrošanas, jogas, stiepšanās vai zumbas nodarbības. Vienreiz nedēļā pludmalē organizē putu ballīti, kura tradicionāli izraisa lielu interesi starp viesiem. Vēl Jums ir iespēja braukt ar ūdens motocikliem vai pacelties gaisā ar izpletni un apskatīt Kemeras jūras krastmalu no putnu lidojuma augstuma.

Pēcpusdienā vīriešus gaidīs ūdens polo, bet sievietēm būs iespēja apmeklēt deju nodarbības vai ūdens aerobiku. Nepalaidiet garām iespēju iemācīties dejot karstaslatīnamerikāņu dejas pie profesionāla trenera!

Izbaudotmesitariski pagatavotās vakariņas, viesi dodas uz amfiteātri skatīties vakara programmu. Profesionālas trupas – dejotāji, akrobāti, cirka artisti, burvju mākslinieki  — iepriecinās ar krāšņiem uzvedumiem netikai Jūs, bet arī Jūsu bērnus. Bet dzīvā mūzika pie baseina ar 90. gadu hitiem padarīs vakaru par īpaši neaizmirstamu!
×