RezervД“t

Apbalvojumi

Turcijas Kultūras un tūrisma ministrijas sertifikāts par pieczvaigžņu viesnīcas statusa apstiprinājumu

2015. gada 29. maijā pāratestācijas rezultātā Turcijas Kultūras un tūrisma ministrija atkārtoti piesķira L’Oceanica Beach Resort Hotelsertifikātu par atbilstību 5* kategoriju viesnīcai.

5 kategoriju

Turcijas Kultūras un tūrisma ministrijas sertifikāts par piešķiršanu viesnīcai 5* kategoriju

2005. gada 29. maijā Turcijas Kultūras un tūrisma ministrijas pārbaudes inspekcijas rezultātā L’Oceanica Beach Resort Hoteltika piešķirts sertifikāts par atbilstību 5* kategoriju viesnīcai.

5 kategoriju

Sertifikāts par baseina tīrību

2012. gadā ekspertu komisija veica L’Oceanica Beach Resort Hotel baseinu ūdens plašu analīzi, kura rezultātā viesnīcai tika izsniegts higiēnas sertifikāts, kas apliecina, ka visi mikrobioloģiskie un organoleptiskie radītāji abos viesnīcas baseinos atbilst Turcijas veselības aizsardzības ministrijas uzstādītām augstākām normām.

Sertifikāts par baseina tīrību

TripAdvisor 2014 kvalitātes sertifikāts

2014. gadāTripAdvisorapbalvoja L'Oceanica Beach Resort Hotelviesnīcu ar kvalitātes sertifikātu. Šo prestīža balvu izpelnās kompānijas, kas ar apskaužamo pastāvību saņem augstus vertējumus no ceļotājiem TripAdvisor mājas lapā.

Trip advisor

Labākā viesnīca iemīlējušamies pāriem 2013

Pēc tradicionālās Krievijas un NVS valstu tūrisma aģentūru online-aptaujas tourindex.ruportālā 2013. gadā L'Oceanica Beach Resortviesnīcai tika piešķirts sertifikāts "Labākā viesnīca iemīlējušamies pāriem".

Для влюбленных

HolidayCheck 2012 kvalitātes sertifikāts

Pēc HolidayCheck mājas lapas viedokļa, 2012. gadāL'Oceanica Beach Resortviesnīca tika atzīta par labāko viesnīcu Čamjuvā.

Holiday Check

TopHotelssertifikāts 2007. – 2008. gadu "Labāko viesnīcu TOPS 100"

2007.-2008. tūrismasezonarezultatā, L'OceanicaBeachResortHotelnokļuva labāko viesnīcu TOPĀ 100 savā kategorijā, pēc mājas lapas tophotels.tulietotāju viedokļiem.

Top 100
×