RezervД“t

Ekonomiskā ģimenes viesnīca Turcijā

Kā izvēlēties viesnīcu atpūtai ar bērniem? Kādus papildus pakalpojumus jāsniedz viesnīcai, lai māmiņai ar bērnu būtu komfortabli? Kā var ietaupīt uz bagāžas un nevest līdzi veselu kaudzi ar dažādām bērnu lietām: ratiņus, blenderi, tējkannu...

Visus šos jautājumus noteikti uzdod sev vecāki, izvēloties viesnīcu. Šeit mēs pastāstīsim par to, ko mēs varam piedāvāt Jūsu bērna komfortablai atpūtai.

Viens no svarīgākajiem punktiem ir barošana. Galvenajā restorānā ir speciāla bērnu nodaļa ar īpašubērnu ēdienkarti (dārzeņi un tvaicēta vista, makaroni, buljons)un bērnu sēdekļiem. Bez tam, vecāku rīcībā ir blenderis, mikroviļņu krāsns un pudelīšu sildītājs.

Pludmalē mēs ar prieku pacienāsim mazus viesus ar saldo vati, garšīgu saldējumu un osmāņu konfektēm.

Mūsu mini klubs sastāv no divām spēļu istabām un ir aprīkots ar visu nepieciešamo bērna brīvlaika organizēšanai

Bērni no 4 līdz 12 gadiem pavadīs laiku jautri un aizraujoši, piedaloties interesantās spēlēs un pasākumos, kurus speciāli izstrādāja mūsu speciālisti. Vienlaicīgi bērni varēs attīstīt savu iztēli, kreativitāti un intelektuālās spējas.

Jau no rīta mūsu animatori aicinās Jūsu bērnus piedalīties kustīgās spēlēs pludmalē: mini darts, mini golfs, mini boča.

Pēcpusdienā mēs gaidīsim bērnus mini klubā, kur mēs taisīsim ģipsa figūras, pīsim aproces, skatīsimies animācijas filmas, zīmēsim un izkrasosim, kas ļaus Jums pavadīt pāris stundas mierīgā klusumā uz Jūsu guļamkrēsla.

Bez tam, trīs reizes nedēļā mēs organizējam kvestus – pirātu, indiešu un ķīniešu -  kuros, atrisinot neparastas mīklas un izpildot dažādas pārbaudes, soli pa solim bērni tuvojas mērķim. Katra pirmdiena mums ir kulinārijas diena, kad Jūsu bērni ar uzmanīgu animatoru palīdzību iemācīsies gatavot garšīgu picu un smilšu kurabje, ar ko vēlāk ar prieku pacienās savus vecākus. 


Esiet droši, ka mūsu pieredzējušo speciālistu attīstītās spēles un pasākumi varēs atbrīvot bērnus un palīdzēs atrast draugus pat pašiem kautrīgiem mazuļiem! Mini kluba darba laiki: 10:00 – 13:00, 15:00 – 17:00.

Plkst. 20:00 bērniem sākas animācijas filmu seansi amfiteātrī, pēc ka viņiem būs laiks padejot bērnu diskotēkā!

Viesnīcā ir speciālais bērnu 40 cm dziļš baseinsun spēļu laukumi ar šūpolēm. Pusaudži var jautri pavadīt laiku ūdens slīdkalniņos pieaugušo baseinā  (darba laiki: 11:30 — 12:30, 16:30 — 18:00).

Papildus pakalpojumi:

  • bērnu gultiņa-manēža (pēc pieprasījuma)
  • bērnu ratiņi  (5USD diennaktī)
  • tējas komplekts numurā (1 USD diennaktī)

Vakaros mēs aicinācim Jūsu bērnu uz amfiteātri skatīties animāciajs filmas, dejot ar animatoriem mini diskotēkā un piedalīties konkursos.

×