RezervД“t

Bāri un restorāni

Galvenais restorāns (galvenajā korpusā)

Viena no visplašākām telpām viesnīcā ir atdota galvenajam restorānam, kas ir sadalīts divās daļās; iekšējā zona un āra zona (gleznaina terase). Mēs aicinām Jūs nogaršot mūsu zviedru galda brinišķīgos un gardos ēdienus, ko Jūs novērtēsiet gan pēc garšas, gan pēc noformējuma mākslas. Tieši šeit tiek piedāvāta bagāta vietējo dzērienu un ēdienu izvēle, ko ar mīlestību pagatavo mūsu profesionālie pavāri. Mūsu mazākos viesus mēs iepriecināsim ar jaunu speciāli viņiem izveidotu zonu ar bērnu bufeti, bet pašu mazāko bērnu vecākiem esam sarūpējuši tādas svarīgas lietas, kā mikroviļņu krāsni, blenderi un pudelīšu uzsildītāju.

  • Brokastis (zviedru galds) 07:00 - 10:00
  • Pusdienas (zviedru galds) 12:30 - 14:30
  • Vakariņas (zviedru galds) 19:00 - 21:00

Bārs pie baseina

Paņemt pauzīti un atveldzēties ar kaut ko garšīgu un atsprindzinošu, to Jūs varēsiet izdarīt mūsu bārā pie baseina. No 11:00 līdz 18:00 mūsu laipnais personāls labprāt piedāvās Jums tēju/kafiju, alkoholiskos un bezalkoholiskos dzērienus, salātus, picas un citas gardas uzkodas.

Pludmales bārs

Pludmales bārs ir neatņemama vieta jebkuram viesim, kurš izvēlas atpūtu pludmalē. Dažādu veidu „gjozleme” turku plācenīšu veidi, tiek cepti Jūsu klātbūtnē no 10:00 līdz 17:00. Bērni būs priecīgi nogašot saldo cukurvati (11:00 - 11:30), garšīgo saldējumu (15:00 - 16:00) un osmāņu konfektes (16:00 - 16:30). Remdēt slāpes no karstās saules vai pēc aktīvas voleibola spēles Jums palīdzēs plaša atsprindzinošo dzērienu izvēle. No alkoholiskajiem dzērieniem pludmales bārā tiek piedāvāts tikai alus.

×