RezervД“t

Mini klubs

Atvaļinājumā jāatpūšas ir visiem, un pirmām kārtām – bērniem!

2015. gadā uzbūvētais divistabu mini klubs atrodas galvenajā korpusā un ir pieejams visiem viesnīcas viesu bērniem.

Bērni no 4 līdz 12 gadiem pavadīs laiku jautri un aizraujoši, piedaloties interesantās spēlēs un pasākumos, kurus speciāli izstrādāja mūsu speciālisti. Vienlaicīgi bērni varēs attīstīt savu iztēli, kreativitāti un intelektuālās spējas.

Jau no paša rīta mūsu animatori aicinās Jūsu bērnus piedalīties kustīgās un lustīgās spēlēs pludmalē: mini darts, mini golfs, mini boča.

Pēcpusdienā mēs gaidīsim bērnus mini klubā, kur mēs veidosim ģipša figūras, pīsim aproces, skatīsimies animācijas filmas, zīmēsim un krāsosim, tas ļaus Jums pavadīt pāris stundas mierīgā klusumā Jūsu guļamkrēslā.

Papildus šim visām aktivitātēm, mēs trīs reizes nedēļā organizējam tematiskos pasākumus – pirātu, indiešu un ķīniešu - kuros, atrisinot neparastas mīklas un izpildot dažādas pārbaudes, soli pa solim bērni tuvojas mērķim. Katra pirmdiena mums ir kulinārijas diena, kad Jūsu bērni ar animatoru palīdzību iemācīsies gatavot garšīgu picu un smilšu kūkas, 
ar ko vēlāk ar prieku pacienās savus vecākus. Esiet droši, ka mūsu pieredzējušo speciālistu attīstītās spēles un pasākumi ieinteresēs bērnus un palīdzēs atrast draugus pat pašiem kautrīgākajiem mazuļiem! 

Mini kluba darba laiki:

  • 10:00 – 13:00 
  • 15:00 – 17:00 

Plkst. 20:00 bērniem sākas animācijas, filmu seansi amfiteātrī, pēc kura viņiem būs laiks padejot bērnu diskotēkā!

Minikluba darba programma

×