RezervД“t

Bāri un restorāni

Galvenais restorāns

Viena no visplašākām telpām viesnīcā ir atdota galvenajam restorānam, kas ir sadalīts divās daļās; iekšējā zona un āra zona (gleznaina terase). Mēs aicinām Jūs nogaršot mūsu zviedru galda brinišķīgos un gardos ēdienus, ko Jūs novērtēsiet gan pēc garšas, gan pēc noformējuma mākslas. Tieši šeit tiek piedāvāta bagāta vietējo dzērienu un ēdienu izvēle, ko ar mīlestību pagatavo mūsu profesionālie pavāri. Mūsu mazākos viesus mēs iepriecināsim ar jaunu speciāli viņiem izveidotu zonu ar bērnu bufeti, bet pašu mazāko bērnu vecākiem esam sarūpējuši tādas svarīgas lietas, kā mikroviļņu krāsni, blenderi un pudelīšu uzsildītāju.

  • Brokastis (zviedru galds) 07:00 - 10:00
  • Pusdienas (zviedru galds) 12:30 - 14:30
  • Vakariņas (zviedru galds) 19:00 - 21:00

Turku restorāns A la carte

Šajā restornānā tiek piedāvāta austrumu virtuve visā savā daudzveidībā – sākot ar dažādām uzkodām un beidzot ar maigākajiem kebabiem un lahmadžunu. Unikāla turku virtuve auteniskajā atmosfērā aizvedīs Jūs brīnumainajā Osmāņu Impērijas un senas Anatolijas pasaulē. Lai rezervētu galdiņu, vēršanies recepcijā līdz plkst. 12:00, (rezervēšanas maksa – 20$).

Zivju restorāns A la carte

Tā tiek runāts, ka atpūtu Turcijā nevar saukt par izdevušos, ja Jūs neesat pagaršojuši vietējos jūras produktus. A la carte Zivju restorāns ir lieliska alternatīva galvenajam restorānam. Mūsdienu un klasiskās Vidusjūras virtuves smalkākoie ēdieni, lieliskais serviss un patīkamā atmosfēra būs pa prātam pat pašam prasīgākajam gardēdim. Viss, kas no Jums tiek prasīts – ir veikt pasūtījumu, baudot gardo importa vīnu, un sagatavoties burvīgajam momentam. Restorāna rezervēšanas maksa – 20$.

Lobija bārs

Paslepties no karstuma un pavadīt dažas minūtes patīkamā sarunā piekafijas tasītes Jūs varēsiet viesnīcas lobija bārā no plkst. 10:00 līdz 23:30.

Bārs pie baseina

Paņemt pauzīti un atveldzēties ar kaut ko garšīgu un atsprindzinošu, to Jūs varēsiet izdarīt mūsu bārā pie baseina. No 11:00 līdz 18:00 mūsu laipnais personāls labprāt piedāvās Jums tēju/kafiju, alkoholiskos un bezalkoholiskos dzērienus, salātus, picas un citas gardas uzkodas.

Pludmales bārs

Pludmales bārs ir neatņemama vieta jebkuram viesim, kurš izvēlas atpūtu pludmalē. Dažādu veidu „gjozleme” turku plācenīšu veidi, tiek cepti Jūsu klātbūtnē no 10:00 līdz 17:00. Bērni būs priecīgi nogašot saldo cukurvati (11:00 - 11:30), garšīgo saldējumu (15:00 - 16:00) un osmāņu konfektes (16:00 - 16:30). Remdēt slāpes no karstās saules vai pēc aktīvas voleibola spēles Jums palīdzēs plaša atsprindzinošo dzērienu izvēle. No alkoholiskajiem dzērieniem pludmales bārā tiek piedāvāts tikai alus.

Amfibārs

Kārtējo pludmalē pavadīto dienu īpaši patīkami būs pabeigt amfibārā pie sarkanā vīna vai atsprindzinošā džina-tonika glāzes, bet krāsainā šova programma uz skatuves patiks pat pašiem pieredzējušākajiem skatītājiem. Amfibāra darba laiks: 21:00 - 23:30.

×