Sports, animasyon ve akşam şovları

L’Oceanica Beach Resort sizlerin eğlenmesi konusunda oldukça ciddi! L’Oceanica tatilinizi mükemmel kılmak için en iyi eğlence programlarını sağlama çabasıyla aile oteli olma ününü yüksek tutar.

Şayet danstan, aktif olmaktan ve spor yapmaktan hoşlanıyorsanız istediğinizi alacağınızdan emin olabilirsiniz. Plajımız gündüz animasyon aktivitelerinin yapıldığı ana alanımızdır.Her sabah saat 10:00’da animasyon ekibimiz güne pozitiv ve enerjik başlamanız için sizleri neşeli melodilerle beraber hafif germe hareketlerine eşlik etmeye davet ederler.Hemen sonra plajımızdaki yeşil alan tüm gün aktivite ve oyun alanına dönüşür.Plaj voleybolu,bocca, dart ve okçuluk takımları oyunlarda performanslarını göstermeye başlarlar. Profesyonel spor animatörümüz jimnastik, zumba ve yoga ile sizlere hizmet vermektedir.

Plajımızda haftada bir kez köpük partisi düzenlenmektedir.

Jet ski ile dalgaların üzerinden süratle gezinebilir ya da paraşütle havalanırken Kemer’in muhteşem doğasını ve sahilini gökyüzünden seyredebilirsiniz.

Öğleden sonra su topu maçına, havuzda aerobik veya dans kursu aktivitesine katılabilir ve profesyonel dans hocamızdan latin ritimleri ile dans etmeyi öğrenebilirsiniz.

Akşamları anfi tiyatromuzda popüler şovlarımızı seyrederek güzel bir akşam geçirebilirsiniz. Profesyonel dans toplulukları, akrobasiler, sirkler,sihirbazlar sizler için özenle seçilip hazırlatılan şovlar arasında yer almaktadır.

Haftada bir akşam canlı müzik eşliğinde dans ederken güler yüzler, şarkı söyleyen kalpler bulacağınızdan emin olabilirsiniz. 

x