Sertifikalar

GÜVENLİ TURİZM SERTİFİKASI 2020

Güvenli Turizm Sertifikasyon Programı çerçevesinde yayımlanan "Konaklama Tesisleri ve Tesisler Bünyesinde Yer Alan Yeme & İçme Ünitelerinde Pandemi Süresinde Uygulanacak COVID-19 ve Hijyen Uygularamı Değerlendirme Kriterleri" kapsamında istenen koşulları yerine getirdiği için "Güvenli Turizm Sertifikası" almaya hak kazanmıştır.

Safe Certificate

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI BEŞ YILDIZLI OTEL SERTİFİKASI 2015

2015 yılında, Yıldızlama ve sınıflandırma incelemesi ve denetimi neticesinde L’Oceanica Beach Resort, Turizm ve Kültür Bakanlığı tarafından beş yıldızlı otel statüsünde sertifikalandırılmıştır.

five star

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI BEŞ YILDIZLI OTEL SERTİFİKASI 2005

L’Oceanica Beach Resort, Kültür ve Turizm Bakanlığınca beş yıldızlı otel olarak sınıflandırılmıştır.

five star

HAVUZ TEMİZLİĞİ VE HİJYEN SERTİFİKASI

L’Oceanica yüksek sıhhi ve sıkı epidemiyolojik kriterlere uyduğu için Sağlık Bakanlığı tarafından bu sertifika ile ödüllendirilmiştir.

Pool Hygiene and Cleanliness Certificate

TRİPADVİSOR MÜKEMMELLİK 2014 SERTİFİKASI

TripAdvisor web sitesinde turistlerin otelimiz hakkındaki olumlu yazıları ve memnuniyetleri sebebiyle L’Oceanica bu sertifika ile ödüllendirilmiştir.

Trip advisor

BALAYI OTELİ MÜKEMMELLİL SERTİFİKASI 2013

Rusya ve diğer bağımsız ülkelerindeki seyahat acentelerinin Tourindex.ru tarafından yapılan anketine göre L’Oceanica en iyi 10 balayı oteli içerisinde yer almaktadır.

Honeymoon Hotel

HOLIDAY CHECK 2012 KALİTE SEÇİM SERTİFİKASI

Holidaycheck 2012 yılında L’Oceanica yı Çamyuva beldesinin en iyi oteli olarak sertifikalandırmıştır.

Holiday Check

TOP HOTELS TOP 100 5 YILDIZ BEACH RESORT OTELLERİ 2007-2008

L’Oceanica Beach Resort Hotel tophotels.ru internet sitesindeki misafir memnuniyeti ve olumlu yorumlar neticesinde global kategoride en iyi 100 otel içerisinde yer almıştır.

Top 100
x