Çocuk kulübü

L’Oceanica Mini Kulübü 2015 yılında yenilenmiştir. İki bölümden oluşan ve klimalı olan Mini Kulubümüz çeşitli oyunlar ve yaratıcı aktiviteler ile 4-12 yaş arası çocuklara hizmet vermektedir.

Profesyonel eğitimli personelimizin ellerinde çocukların emniyeti ve güvenliği garanti altında iken siz değerli misafirlerimiz dinlenmenin keyfine varabilirsiniz. Mini Kulüp ekibimizce çocuklar için hazırlanan oyunlar ve aktiviteler çocukların hayal gücünü ve keşfetme yetilerini geliştirerek sanatsal aktivitelere, fiziksel eğitim aktiviteleri, spor aktivitelerine teşvik eder. Çocuklar yabancı dil eğitimi ve yemek pişirme kursları ile hem öğrenecekler hem de eğlenecekler.

Çocuk Dostu Aile Oteli: Çocuklar için L’Oceanica

L’Oceanica Beach Resort çocukların kendilerini memnuniyetsiz hissetmeyeceklerini garanti eder. Beş yıldızlı aile otelimiz her yaştan çocukları ve bebekleri ağırlamaktan memnuniyet duyar.

Otel içerisindeki tüm faaliyet ve aktiviteler sevgili çocuklar düşünülerek organize edilmiştir. L’Oceanica çocuk kulübü sanattan el becerisine, danstan darta, yemek pişirme kursundan yabancı dil kursuna günlük değişen aktiviteler sunar. Otelimizde ayrıca çocuk oyun parkı ve çocuk havuzu bulunmaktadır. Plaj barımızda dondurma, pamuklu şeker ve Osmanlı macunu servisi yapılmaktadır. Her hafta hazine avına girişecekleri korsan temalı oyunlar sevgili çocuklar için organize edilmektedir.

Bebekli ailelerin kullanımına sunulan mikrodalga fırın, blender, biberon siterilizatörü ana restaurantımızda hizmet vermektedir. Ayrıca otelimizde ücret karşılığında bebek arabası kiralama servisi bulunmaktadır.

Mutfak şefimizin hazırladığı lezzetli, seçilmiş besin ihtiyacına uygun, sağlıklı yiyeceklerle donatılmış çocuk menüsünden ana restaurantımızda çocuklar için özel hazırlanmış bölümde diğer çocuklarla beraber faydalanabilirler.

Akşam yemeğinden sonra animatörler eşliğinde anfi tiyatromuzdaki mini diskoya katılabilir, çizgi film ve akşam şovlarını seyredebilirler.

Profesyonel çocuk bakımı

Profesyonel çocuk bakıcısı servisimizle (ücretli) çocuklarınızın her zaman dikkatli ve samimi personelimiz tarafından bakıldığını bilmek sizlerin daha rahat tatil yapmasını sağlayacaktır.

x