RezervД“t

Baseini un pludmale

Pludmale

100 metru garā smilšainā un oļainā viesnīcai piederošā pludmale atrodas tikai 50 metrus attālumā no galvenā korpusa, uzreiz pāri ielai. Šeit nav apakšzemes pārejas, jo uz ceļa nav aktīvas kustības, un tas nerada nekādus šķēršļus tūristiem. Pludmales dvieļi, saulessargi, guļamkrēsli, matrači, tualete, duša un pārģerbšanās kabīnes ir bezmaksas.

Aktīvas atpūtas cienītājiem būs sajūsmā no mūsu sporta un izklaides pasākumiem, kas tiek rīkoti dažādos pludmales laukumos no rīta un dienas laikā. Vingrošana, zumba, volejbols, boča, darts, mafija, ūdens aerobika, šaušana no šautenes – un tas vēl tālu nav viss piedāvāto aktivitāšu saraksts! Papildus tam Jums būs iespēja pavizināties ar ūdens motociklu vai pacelties gaisā ar izpletni un ar savām acīm redzēt Kemeras krastmalu no putna lidojuma.

Baseini

Divi atklātie baseini ar kopējo platību 220 m2 karts ir Jūsu rīcībā katru dienu no agra rīta līdz plkst. 19:00. No 11:30 līdz 12:30 un no 16:30 līdz 18:00 darbojas mini akvaparks, kas sastāv no diviem ūdens slidkalniņiem. Speciāli bērniem mēs ir izveidots 40 cm dziļšs bērnu baseins. Noteiktajā laikā viesi tiek aicināti uz ūdens aerobikas nodarbībām, bet tos, kas vēlas pārbaudīt savu komandas garu – izmēģināt savus spēkus ūdens polo spēlē.

Slēgtais baseins ar platību 200 m2 atrodas viesnīcas SPA zonā. Pēc karstās pirts un klasiskās turku pirts seansa izpeldēties segtajā baseinā ir tīra bauda!

×