A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE

Filename: controllers/site.php

Line Number: 197

Ģimenes viesnīca L’Oceanica – OFICIĀLĀ MĀJASLAPA
RezervД“t

Ģimenes viesnīca L’Oceanica – OFICIĀLĀ MĀJASLAPA

Ģimenes viesnīca L’Oceanicaatrodas Vidusjūras krastā mājīgā kūrortā, Čamjuva ciemā. Šī ir unikālā ekonomiskā viesnīca ar pārdomātu infrastruktūru  lieliskai atpūtai gan bērniem, gan pieaugušajiem. Zaļa teritorija, plaša un tīra pludmale, garšīgie ēdieni un bagāta animācijas programmapilnā mērā atbilst pieczvaigžņu viesnīcas statusam. 

L'Oceanica Beach Resort 5*sastāv no divām 4-stāvu ēkām (galvenais un papildus korpusi) un villu kompleksa, kas atrodas  800 metru attālmā no viesnīcas. Vēlamies pievērst Jūsu uzmanību tam, ka visa viesnīcas infrastruktūra attiecas uz abiem korpusiem.

Pašiem mazākajiem viesiem mēs piedāvāsim bērnu ēdienu karti un bērnu sēdekli restorānā, interesantas nodarbības mini klubā un spēļu laukumos brīvajā dabā, bet katru vakaru aicināsim piedalities jautrajā mini diskotēkā amfiteātrī.

Mūsu SPA centra pieredzējuši speciālisti sagatavoja veselības programmas visai ģimeneiar turku pirts un saunas apmeklējumiem.

Ekskursiju cienītājiem būs interesanti apmeklēt Kemeras un Antaljas ievērojamākās vietas, sākot ar antīkām pilsētām Feselisu un Olimposu un beidzot ar Dinoparku un akvāriju.

L’Oceanica — neliela viesnīca ar lielu sirdi!

Hamama un sauna

Austrumu veselības receptes
Sīkāk

Ģimenes viesnīca

Ērta atpūta bērniem
Sīkāk

Animācija

Sporta animācija un vakara šovs
Sīkāk

Kemer

Pieskarieties vēsturei
Sīkāk
×